...::Sakarya Foum::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KapıAnasayfaLatest imagesChatboxKayıt OlGiriş yap

Hadise beniMTV'm Röportajı

YazarMesaj
Alfa-x
YÖNETİCİ
Alfa-x

Nerden? : Sakarya
Puanlar :
Hadise beniMTV'm Röportajı Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Hadise beniMTV'm Röportajı Right_bar_bleue

Müzik Tarzı : County
Ruh Hali : Hadise beniMTV'm Röportajı Icons67us2

Hadise beniMTV'm Röportajı Empty
MesajKonu: Hadise beniMTV'm Röportajı   Hadise beniMTV'm Röportajı I_icon_minitime7/13/2008, 12:26

Hadise beniMTV'm Röportajı Hadise17gc7

Hadise, "beniMTV'm" programına konuk oldu ve merak edilen soruları yanıtladı.

Uzun bir aradan sonra yeni albümüyle müzik piyasasında adından söz ettirmeye başlayan Hadise, MTV Türkiye'de yayınlanan "beniMTV'm" programına konuk oldu. Fazla seksi bulunan son klibinden özel hayatına kadar pek çok soruyu yanıtlayan şarkıcı, "Beyinsiz bir adama dayanamam" diyor.

Klibin fazlasıyla erotik bulundu. Böyle bir eleştiri bekliyor muydunuz?

Bu eleştirileri ilk önce Belçika'da duydum. Hatta hakkımda "Hadise çıldırdı" diye yazılıp çizilmiş. Hiç de çıldırmadım, tam tersine güldüm bütün bunlara. Görüntüler bir şekilde medyaya dağıtılmıştı ve biz de klipten bu görüntüleri çıkarmaya karar verdik. Klipte ben varım, yetmez mi işte!

Sizce klipten çıkarılan o sahnelerde erotizm var mıydı?

Her şeyden önce bu görüntüler erotik falan değildi, sadece seksiydi. Erotizm bambaşka şeydir.

Yaşamınızı sürdürdüğünüz Belçika'da tepkiler nasıl peki?

Klibi orada çok beğendiler. Hatta en iyi klip bile dendi.

Birçok kişi size hayran, peki ya siz kimlere hayransınız, kimlerle vakit geçirme şansı bulmak isterdiniz?

Öncelikle Prince'in evine gitmek isterdim. Tüm bir günü onunla geçirmek, sabah birlikte kahvaltı yapmak, akşam da yemek masasına oturmak isterdim. Tina Turner'ın evini de çok merak ediyorum mesela evinde eminim ki bir müzik odası falan vardır, orada gezinmek çok güzel olurdu. Türkiye'den derseniz de hiç şüphesiz Sezen Aksu onunla çay içmek, sohbet etmek, onu dinlemek, bütün fotoğraflarına beraber bakmak ve bu sırada onun "Bak bu dönemde şunları yaşadım" diye anlatmasını çok isterim.

Türkiye'de sahnesini beğendiğiniz kimler var?

Şebnem Ferah muhteşem çok güzel bir ses her şeyden önce. Çok güzel, çok enerjik biri.

Türkiye'de hep "Ses varsa gerisi önemli değil" denir. Bu konuda sizin görüşünüz nedir?

Çok güzel olabilisin, ama sesin yoksa hiçbir şey yapamazsın. Ya da sesin çok güzeldir, ama sahnede şov yapamıyorsundur. Bence bunları birbirinden ayırmak yanlış. Ben dans etmeyi de, şarkı söylemeyi de çok seviyorum ve ikisini birlikte uyguluyorum.

Sahnede playback yapıyor musunuz?

Hayır, ama bazen gerçekten playback gerekebiliyor. Çünkü ben sahnede dans da ediyorum ve bu bazen çok zorlayıcı olabiliyor.

Erkek arkadaşınız var mı?

Özel konulara girmiyorum. Onu sizlere bırakıyorum.

Varsayalım bir erkek arkadaşınız var; nasıl başarıyorsunuz peki görüntülenmemeyi?

Çok basit gitmiyorum bir yerlere, ben dolaşmayınca da çekemiyorlar işte.

Peki sokaklarda rahatça dolaşamadığınız için bazen isyan ettiğiniz, mesleğinizden pişmanlık duyduğunuz oluyor mu?

Daha 22 yaşındayım ve elbette ben de kafama göre gezmek, biri resmimi çekiyor mu diye düşünmeden dans etmek isterim. Ama bu benim işim ve işimi sevdiğim için dezavantajlarına katlanıyorum.

Erkeklerin dış görünüşüne çok dikkat edermişsiniz. Peki en çok hangi fiziksel özelliklerine takılırsınız?

Öncelikle temiz tırnaklar isterim. Dişler çok önemli, tabii kıyafet de öyle. Aslında benim için her şey bir bütün, ama başta temizlik geliyor. Bir de beyni olmayan bir adamla asla yapamam, öyle adamlara dayanamam.

Ya karakter?

Sabırlı olmalı. Ayrıca bana ve benim işime saygı duymalı. Aşk uğruna iş bırakılmaz

Türkiye'de biriyle tanışıp evlenmeye karar verseniz, Belçika günlerini geride bırakabilir misiniz? Aşk uğruna tüm düzeninizi bozabilir misiniz?

Çok zor bir soru ama zannetmiyorum. Herhalde orta bir yere yani İtalya'ya taşınırız.

Hayatınızın aşkı için işinizi bırakır mısınız desek?

Asla, aşkım için işimi bırakmak aklımın ucundan bile geçmez.
http://www.sakarya.forumdizini.com

Hadise beniMTV'm Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-